+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
 1. #1
  Member
  Dołączył
  Jun 2013
  Posty
  37

  szybsza spłata kredytu w CHF

  Witam

  Czy można przed terminem spłacić kredyt zaciągnięty w CHF? Czy też jest to niemożliwe?? 2. #2
  Member
  Dołączył
  Jun 2013
  Posty
  41
  Zasadniczo wszędzie jest to możliwe, ale nie wszędzie jest to opłacalne. Niektóre banki życzą sobie, aby spłacić cały kredyt łącznie z odsetkami, a to jest bez sensu. Jeśli spłacimy zbyt wcześnie, to czasem prowizja od tego jest zbyt duża.

 3. #3
  Member
  Dołączył
  Jun 2013
  Posty
  38
  Większość banków, które działają na polskim rynku w warunkach umowy kredytów hipotecznych ma zapis, wedle którego można wcześniej spłacić kredyt bez odsetek, jednakże nie w każdym przypadku jest to możliwe. W niektórych przypadkach trzeba spłacać kredyt z odsetkami niezależnie od tego w jaki sposób się spłaca.

 4. #4
  Member
  Dołączył
  Jul 2013
  Posty
  31
  Oczywiście, że jest to możliwe, tak jak w przypadku każdego innego kredytu. Przed jego podjęciem warto jest zapytać, gdzie można najtaniej taki kredyt dostać, aby łatwiej było go spłacać i by było możliwe wcześniejsze spłacenie kredytu.

 5. #5
  Junior Member
  Dołączył
  Aug 2013
  Posty
  22
  Oczywiście, że tak jak w przypadku innych kredytów, tak i tutaj możliwe jest spłacenie go przed terminem. Jednakże najlepszym wyjście zapytać się o taką możliwość przed podpisaniem dokumentów kredytowych.

 6. #6
  Junior Member
  Dołączył
  Sep 2013
  Posty
  15
  testowy text
  Każdy kredyt jest możliwy do spłacenia wcześniej i na pewno nie jest to zależne od waluty. Najlepszym sposobem jednak aby dowiedzieć się więcej na temat warunków spłaty, jest pójście do banku.

Internauci trafili na tą stronę szukając:

spłata chf forum

Uprawnienia umieszczania postów

 • Możesz zakładać nowe tematy
 • Możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •