+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
 1. #1
  Member
  Dołączył
  Apr 2013
  Posty
  32

  Nie mam przekonania

  Witam

  Czy wy takze macie podobne odczucia jak ja że kredyt w Euro jest dla nas nieopłacalny? Nie wiem dlaczego ale jakoś nie mam do tego zaufania..
  A wy jak uważacie?? 2. #2
  Junior Member
  Dołączył
  Apr 2013
  Posty
  24
  Powiem CI szczerze, że ja również mocno zastanowiłabym się nad podjęciem tego kredytu. Owszem wielu twierdzi, że się opłaca...ale jeśli przykładowo wzrośnie kurs Euro, to każdy zobowiązany kredytobiorca musi zapłacić o wiele więcej,....

 3. #3
  Member
  Dołączył
  May 2013
  Posty
  37
  Powiem szczerze, że ja również nie jestem przekonana co do sensowności tego kredytu...ale oczywiscie mozesz spotkać sie z niezależnym doradcą, jeżeli jesteś zainteresowana na pewno wytłumaczy CI o co chodzi i czy się opłaca

 4. #4
  Junior Member
  Dołączył
  May 2013
  Posty
  28
  powiedzcie szczerze, do jakiego kredytu jesteście przekonani. ? Czy to w walucie polskiej czy obcej nigdy nie mamy pewności. Najlepiej to wychodzi aby nie brać kredytów, lecz to czasem niemożliwe...

 5. #5
  Member
  Dołączył
  Jun 2013
  Posty
  41
  Euro jest na chwilę obecną dosyć niestabilną walutą, a więc w przyszłości trudno przewidzieć co się będzie działo. Jednakże jeśli ktoś chce ryzykować, to na chwilę obecną nie jest to zła opcja. Patrząc oczywiście na sam kurs euro.

 6. #6
  Mir
  Mir jest nieaktywny
  Member
  Dołączył
  Jun 2013
  Posty
  37
  Euro jest fajną walutą, ale jednocześnie trzeba powiedzieć, że obecnie wciąż niestabilną. Kredyt jest wprawdzie w tej chwili opłacalny, ale za rok, dwa albo i nawet za kilka lat możemy sobie pluć w brodę. Jednak to tylko gdybanie.

 7. #7
  Junior Member
  Dołączył
  Jul 2013
  Posty
  26
  Owszem, kredyt w euro jest opłacalny, ale jednocześnie również w pewnym stopniu ryzykowny. Jednakże zasadniczo brałbym kredyt w tej walucie, o ile znajdziemy dla siebie bank, w którym kredyt taki otrzymamy.

 8. #8
  Junior Member
  Dołączył
  Aug 2013
  Posty
  26
  Jest to jak najbardziej kredyt opłacalny, a w wielu przypadkach na pewno korzystniejszy niż w złotówkach. Zatem jeśli ktoś ma możliwość, to jest to najlepsze wyjście.

 9. #9
  Junior Member
  Dołączył
  Sep 2013
  Posty
  17
  Błędne spojrzenie, gdyż tak naprawdę to pożyczka w euro ciągle jest bardzo opłacalna. Wystarczy poszukać banku, w którym dostaniemy taką pożyczkę.

 10. #10
  Junior Member
  Dołączył
  Oct 2013
  Posty
  7
  testowy text
  no a masz jakieś dobre typy?

Internauci trafili na tą stronę szukając:

Uprawnienia umieszczania postów

 • Możesz zakładać nowe tematy
 • Możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •