+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. #1
  Administrator
  Dołączył
  Jul 2011
  Posty
  30

  Kalkulator kredytu Mieszkanie dla Młodych - oblicz wysokość dofinansowania!

  Poniższy kalkulator kredytu w programie Mieszkanie dla Młodych - MdM, poda nam dokładną wysokość dofinansowania z budżetu Państwa na jaką możemy liczyć w naszym przypadku.

  Program preferencyjnych kredytów z dopłatami z budżetu państwa o nazwie „Mieszkanie dla Młodych”, pozwolił wielu młodym rodzinom na zrealizowanie marzeń o własnym mieszkaniu lub domu. Istnieje wiele wytycznych wskazujących na to, kto może stać się beneficjentem programu.

  Jeśli nie wiecie, do kogo jest on skierowany, skorzystajcie z kalkulatora kredytów z dopłatą z budżetu państwa. Przed rozpoczęciem wyliczeń kredytowych, kalkulator podaje, kto może starać się o kredyt hipoteczny na preferencyjnych warunkach. Otóż, beneficjentami programu „Mieszkanie dla Młodych” są przede wszystkim rodziny, oboje małżonkowie, osoby samotnie wychowujący przynajmniej jedno małoletnie dziecko, a także osoby wychowujące dziecko, na które pobierany jest zasiłek pielęgnacyjny lub dziecko uczące się. Strona umowy kredytu preferencyjnego nie może być aktualnie, ani w przeszłości stroną innej umowy kredytu preferencyjnego. Celem kredytowania może być lokal mieszkalny lub dom jednorodzinny. Nieruchomości te muszą być położone w obrębie Rzeczpospolitej Polskiej a ich cena nie może przekraczać maksymalnych limitów cenowych MdM.

  Jeśli chcemy wiedzieć, czy otrzymamy kredyt z dofinansowaniem, możemy skorzystać z kalkulatora kredytów w programie MdM. Należy w nim podać typ nieruchomości, jej powierzchnię użytkową oraz lokalizację. Kalkulator na tej podstawie poda, czy mamy szansę na uzyskanie kredytu z dopłatą z budżetu państwa czy też nie:  Zaprszamy do dyskusji. 2. #2
  Administrator
  Dołączył
  Jul 2011
  Posty
  30
  Na razie kredyt hipoteczny z dopłatami w programie "Mieszkanie dla Młodych" jest dostępny w dwóch bankach PKO BP i Pekao SA.

 3. #3
  Administrator
  Dołączył
  Jul 2011
  Posty
  30

  Mieszkanie dla Młodych po 2 tygodniach

  testowy text
  Około 150 zaakceptowanych wniosków na sumę ponad 3 milionów złotych. To bilans pierwszych dwóch tygodni funkcjonowania programu „Mieszkanie dla Młodych”. Od dziś o dofinansowanie wkładu własnego można starać się w kolejnych bankach.

  Bogusław Białowąs z BGK informuje, że do wczoraj o program MdM pytano w bankach prawie 500 razy i złożono 400 wniosków o dofinansowanie. Spośród nich 150 uzyskało akceptację, 155 wciąż czeka na decyzję, a 95 odrzucono. Jak dodaje rozmówca IAR wysokość przyznanego dofinansowania wyniosła ponad 3 miliony 200 tysięcy złotych.
  Do tej pory z programu mogli skorzystać jedynie klienci PKO BP i Pekao. Do tego grona wczoraj dołączył Getin Noble Bank, a dziś: Alior, BOŚ, BPS i SGB. Podsekretarz stanu w ministerstwie infrastruktury i rozwoju Paweł Orłowski liczy, dzięki temu program „Mieszkanie dla Młodych” stanie się bardziej popularny. Na jego realizację w najbliższych latach państwo ma przeznaczyć około 3 miliardów 500 milionów złotych. Dofinansowanie do wkładu własnego ma objąć zakup około 25 tysięcy mieszkań rocznie.


  Najwięcej wniosków przyjęto w Wielkopolsce (28), Województwie Pomorskim (16) oraz w Województwie Mazowieckim. Najmniej wniosków (2) złożyli mieszkańcy opolskiego. Dane Banku Gospodarstwa Krajowego obrazują stan z 15 stycznia.


  Informacyjna Agencja Radiowa /IAR/ Karol Tokarczyk-gaj

Podobne wątki

 1. Mieszkanie dla młodych - jakie warunki trzeba spełnić?
  By bujak in forum Mieszkanie dla Młodych - Forum
  Odpowiedzi: 13
  Ostatni post / autor: 28-07-2014, 20:09
 2. Czy warto czekać na program Mieszkanie dla Młodych
  By malenki in forum Mieszkanie dla Młodych - Forum
  Odpowiedzi: 11
  Ostatni post / autor: 29-01-2014, 16:01
 3. Kalkulator kredytu hipotecznego - oblicz sam wysokość raty i koszty
  By admin in forum Kredyt hipoteczny - Forum
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 10-01-2014, 13:03
 4. Kalkulator kredytu na Mieszkanie / Dom - Oblicz jak wysoki dostaniesz
  By admin in forum Kredyt mieszkaniowy - Forum
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 10-01-2014, 12:57
 5. Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 10-01-2014, 12:04

Internauci trafili na tą stronę szukając:

kredyt na mieszkanie

jak wyliczyc dofinansowanie mdm

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

 • Możesz zakładać nowe tematy
 • Możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •