+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
 1. #1
  Member
  Dołączył
  Apr 2013
  Posty
  33

  Jak inwestować i gdzie??

  Witam

  Oczywiście doskonale zdajemy sobie sprawę że metod oszczędzania i inwestowania jest wiele. Mamy do wyboru giełdę, inwestycję w papiery wartościowe, w obligacje, złoto, nieruchomości i wiele innych elementów. Dziś stało się takze popularne inwestowanie w grunty rolne?

  Jak myślicie który z tych sposobów jest najlepszy?? który przynosi najwyższe efekty?? 2. #2
  Member
  Dołączył
  May 2013
  Posty
  37
  Ja nie bardzo pakowałabym się w grunty rolne. Nie wiadomo, czy potem uda się je sprzedać za wyższą cenę.Więc zamiast zarobić możesz stracić..

 3. #3
  Junior Member
  Dołączył
  May 2013
  Posty
  2
  Ta zasada "więc zamiast zarobić możesz stracić" dotyczy wszystkich typów inwestowania, nie tylko w grunty rolne, jeżeli "nie robi się tego z głową." Ci, co kilka lat temu inwestowali w złoto, sporo stracili, a jak inwestuje się z kolei w obligacje, trzeba długo czekać na zysk. Każdy rodzaj inwestowania ma swoje plusy i minusy. W przypadku inwestowania w nieruchomości, czy w grunty rolne, najważniejsza jest oczywiście lokalizacja danej inwestycji, najlepiej w niedalekiej odległości od obrzeży miasta, w przypadku gruntu rolnego... Są także różne trudności natury biurokratycznej... Trzeba uważać też na różne programy inwestycji grupowych, bo przecież chodzi o to, by mieć papier w ręku, świadczący o tym, że dany grunt jest nasz... Jakbym miał inwestować w grunt, to chyba bym zlecił to ekspertom, by "wycisnąć" z tego gruntu, jak najwięcej...

 4. #4
  Niezarejestrowany
  Gość
  Przede wszystkim, żeby dobrze zainwestować w grunty rolne musisz mieć rozeznanie, które wymaga większej wiedzy w tej dziedzinie. 21 maja w Collegium Civitas odbędzie się otwarty wykład, na temat inwestycji alternatywnych, takich jak np. grunty rolne, więc jeśli Cię to zagadnienie interesuję - to polecam.

 5. #5
  Junior Member
  Dołączył
  May 2013
  Posty
  1
  testowy text
  Przede wszystkim, żeby dobrze zainwestować w grunty rolne musisz mieć rozeznanie, które wymaga zdobycia większej wiedzy w tej dziedzinie. 21 maja o godz. 9.45 w Collegium Civitas odbędzie się otwarty wykład, na temat inwestycji alternatywnych, takich jak np. grunty rolne, więc jeśli Cię to zagadnienie interesuję - to polecam.

Internauci trafili na tą stronę szukając:

Uprawnienia umieszczania postów

 • Możesz zakładać nowe tematy
 • Możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •